2026
22/11/2019

 
صلاح يوافق على مشاركة الفراعنة بأولمبياد طوكيو AlmustakbalPaper.net خطة جديدة من يوفنتوس لاستعادة بوجبا AlmustakbalPaper.net أولمبي الأردن يهزم منتخبنا ويحل ثالثا ببطولة دبي AlmustakbalPaper.net فينالدوم يذكر هولندا بفان بيرسي AlmustakbalPaper.net إقالة بوكيتينو من تدريب توتنهام AlmustakbalPaper.net
الرئاسات تقر تشكيل «لجنة خبراء» لتشخيص مشكلات الدولة
الرئاسات تقر تشكيل «لجنة خبراء» لتشخيص مشكلات الدولة
أضيف بواسـطة
أضف تقييـم
آینده عراق / عادل ال لمی

دفتر اطلاعات ریاست جمهوری روز دوشنبه نتایج جلسه سه ریاست جمهوری و رئیس شورای عالی قضایی راجع به اوضاع سیاسی و امنیتی و تحولات جدی که پس از تظاهرات ها و حوادث دردناک همراه با آن رخ داد ، اعلام کرد که منجر به کشته و زخمی شدن افراد غیرنظامی و نظامی شد. 
دفتر در بیانیه دریافت شده از نسخه "آینده عراق" گفته است که "به دعوت رئیس جمهور برهم صالح ، جلسه‌ای را در کاخ صلح در بغداد برگزار کردیم ، جلسه‌ای که شامل نخست وزیر عادل عبدالمهدی ، رئیس شورای نمایندگان محمد هالبوسی و رئیس شورای عالی قضایی قاضی فایق زیدان بود. .
وی خاطرنشان كرد: "این جلسه تا حدی به لزوم تحقیق در مورد حقایق كامل ، صادقانه و فوری در مورد مسائل مربوط به خشونت و استفاده بیش از حد از زور و حمله به مجاری رسانه ای انجام شده است ، و اطمینان حاصل می شود كه كار کمیسیون تحقیق حرفه ای و مستقل است و از هرگونه تلاش برای تأثیرگذاری در پیشرفت تحقیقات یا خودداری از اطلاعات مورد نیاز جلوگیری می كند. این کمیته از کمیته می خواهد تا کار خود را با همه بی طرفی ، اطمینان خاطر و احترام به حقیقت انجام دهد و از عود مجدد چنین حوادث و جنایاتی جلوگیری کند ، و همچنین عدالت را به قربانیان انجام دهد و موجب ارتقاء آزادی شهروندان و حق تظاهرات مسالمت آمیز شود. ریختن (فولد) نظام سیاسی در دولت عراق و حفظ صلح و امنیت در کشور، و آزادی همه بازداشت شدگان از تظاهرات مسالمت آمیز بلافاصله و دیگران که دستگیر شدند و شرایط به بهانه تظاهرات. » وی توضیح داد: «این جلسه به دعوت همه از احترام به آزادی کار رسانه ها و امنیت و امنیت کارگران رسانه ای و احترام به حق عراقی ها برای دسترسی به اطلاعات در دسترس روزنامه نگاران و انتشار و انتقال مسئولیت بی طرفانه و حرفه ای بدون ترس و با اطمینان و بدون هرگونه سانسور غیر از کنترل وجدان و سنن حرفه و احساس مسئولیت ملی ، در این نشست همچنین تأکید شده است که اعتماد رسانه ها از قدردانی رسانه ها از اوضاع بحرانی و بحرانی در عراق ، ابراز امیدواری برای تقویت احساس مسئولیت برای ثبات ، امنیت ، صلح و استقلال عراق و توسعه تجربه دموکراتیک جوان ما. پیشرفت N و ریشه دوانده ».

رابط المحتـوى
http://almustakbalpaper.net/content.php?id=56245
عدد المشـاهدات 408   تاريخ الإضافـة 15/10/2019 - 06:36   آخـر تحديـث 22/11/2019 - 01:33   رقم المحتـوى 56245
محتـويات مشـابهة
النفط: الإنتاج والتصدير مستمر وبصورة مستقرة ودون عراقيل
الرافدين يعلن إطلاق وجبة جديدة من سلفة الـ «25» مليون دينار لموظفي الدولة
الاتصالات تقرر تعويض مستخدمي خدمة الانترنت عن الانقطاعات الاخيرة
الرافدين: العديد من دوائر الدولة طالبوا بتوطين رواتبهم وحصولهم على السلف
برشلونة يستقر على خليفة سواريز

العراق - بغداد

Info@almustakbalpaper.net

إدارة وإعلانات 07709670606
رئاسة تحرير 07706942363
إبحـــث في الموقع
جميـع الحقوق محفوظـة © www.AlmustakbalPaper.net 2014 الرئيسية | من نحن | إرسال طلب | خريطة الموقع | إتصل بنا